Ürünlerimiz

HALI SIKMA MAKİNASI MODELLERİMİZ

Halı sıkma makinası modellerimiz 2 yıl garanti, 10 yıl parça bulundurma garantisi ve yaygın servis ağımızla hizmetinize sunulmuştur. Tüm yurtta yüzlerce referansımızı öğrenmek için iletişime geçebilirsiniz. Halı sıkma makinası, tekerlekli veya amortisör ayaklı, krom tamburlu, son sistem halı sıkma makinalarıdır. Halı yıkama işleminin en can alıcı noktalarından birisi de halı sıkma işlemidir. Yıkanan halıların bir an önce kuruması bu makina ile sağlanır.

Bu makina battaniye sıkma, yorgan sıkma, yolluk ve paspas sıkma makinası olarak da kullanılabilir. Tekerlekli veya amortisör ayaklı olarak seçilebilir. Birinci kalite 3 mm krom tamburu ile yüksek devirlerde rahatlıkla kullanılabilir. % 95 kuruluk elde edebilen makinalarımızın üretiminde her adımdaki malzeme seçiminde 1. kalite seçimler yapılmaktadır. Müşteri temsilcilerimizden daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Halı Sıkma Makinası


Halı yıkama fabrikaları için imal edilmiş olan halı sıkma makinası yıkanan halıları mükemmel bir şekilde sıkar kurutmaya en yakın nemliliğe ulaştırır. Sanayi elektriği ile çalışabilen halı sıkma makinalarımız firmalarının vazgeçilmezidir ve kaliteli malzeme ile üretildiği için dayanıklıdır. Zaman, işçilik ve maaliyet kazandıran, sıkma yapacağınız halıların boyutuna göre özel olarak üretilen makinelerimiz her boyuta uygun seçenekleriyle firmalara profesyonel destek sağlamaktadır.
Whatsapp Bilgi